Asociaţia Regională pentru Dezvoltare Rurală (ARDR) şi Grupul pentru Bună Guvernare în şcoală, constituit în cadrul proiectului ,,Standarde de Participare pentru Cetăţenie Activă”, vă invită la:

AUDIEREA PUBLICĂ
cu tema:

Participarea elevilor la luarea deciziilor pentru buna guvernare în şcoală

Audierea publică are loc în data de 08.05.2012, ora 16,00, in sala Laboratorul de biologie, la Grupul Şcolar “Alexandru Macedonski” din localitatea Melineşti.

,,DEZVOLTARE PRIN PARTICIPARE”

La audierea publică vor participa cadre didactice, elevi, reprezentanţi ai Consiliului de Administraţie şi ai comitetelor de părinţi, experţi din partea ARDR, precum şi reprezentanţi ai grupurilor locale de interese.

În scopul promovării diversităţii de opinii şi poziţii faţă de tema audierii publice, vă invităm sa ne onorati cu prezenta in cadrul acestei activitati!

Vă mulţumim!

Audierea publică este implementată cu asistenţă tehnică din partea Institutului pentru Politici de Dezvoltare

Documente suplimentare:

Prezentare proiect

Standarde de participare pentru cetăţenie activă

Oferta şcolară

Liceul Tehnologic "AlexandruMacedonski"

comuna Melineşti, nr. 208,       cod 207385, judeţul Dolj         Tel/fax: 0251 440004          Email:gsimelinesti@yahoo.com

© 2015 Liceul Tehnologic "Alexandru Macedonski" Toate drepturile rezervate. Site realizat de Prof. Dumitraşcu Alina